Wygrywamy nagrodę Innowacyjny Rolnik 2019! 1

Wygraliśmy nagrodę ,,Innowacyjny Rolnik” Tygodnika Rolniczego i Ministerstwa Rolnictwa 
23:57 31. stycznia 2019 roku. Właśnie wysłałem zgłoszenie do konkursu. Na trzy minuty przed końcem składania prac, z niedokończoną prezentacją, nie zawierającą wszystkiego czym są Dom Konopi i konopie. Prezentacja została wysłana z myślami ,,a co mi tam, najwyżej nie dostanę odpowiedzi’’. Nie było oczekiwań

19:45 1. Marca 2019. Odbieram nagrodę ,,Innowacyjny rolnik’’ podczas 1. dnia konferencji Europejskie Forum Rolnicze. Nagroda niespodziewana, która przyniosła wielką radość i satysfakcję z tego projektu. Oprócz mnie, były jeszcze nagrodzone 3 projekty, w innych kategoriach. Tak samo, ludzie z pasją, których śmiało można nazwać innowatorami polskiego rolnictwa. Podczas forum, warto zaznaczyć, obecni byli tacy prelegenci jak: premier Mateusz Morawiecki, prof. Jerzy Buzek, komisarz ds. Rolnictwa UE Phil Hogan, minister Rolnictwa Jan Ardanowski, minister Cyfryzacji Marek Zagórski, a także wielu innych polskich i zagranicznych polityków. Wydarzenie wielkiego formatu, którego kompletnie się nie spodziewaliśmy.

Wygrywamy nagrodę Innowacyjny Rolnik 2019! 2

Jesteśmy niesamowicie dumni, że konopie zyskują taką popularność w Polsce, czego dowodem jest ta nagroda. My także, po 5 miesiącach od startu sprzedaży i 8 od rozpoczęcia tego projektu, nie spodziewaliśmy się docenienia i wygrania ,,Innowacyjnego Rolnika’’. Jest to wspaniały kop do motywacji na najbliższe miesiące i potwierdzenie, że jest to projekt w który warto było się zaangażować. Konopie to ciągle dla większości społeczeństwa temat o którym się nie rozmawia, więc każda nagroda, czy też publikacja są bardzo pozytywne w kontekście docierania do coraz większego grona społeczeństwa i tym samym – edykowania ich.

Mamy nadzieję, że za tą nagrodą pójdą kolejne wygrane, wyróżnienia, które wzniosą Nas na wyższy poziom w kontekście rozwoju marki i całej branży.